Konačno su se radovali rukometaši Smedereva. U trećem kolu Super B lige Sever – Centar Smederevci su do ovosezonskog prvenca stigli na gostovanju u Beogradu. Savladana je mlada ekipa Voždovca, posle mnogo bolje igre u drugih 30 minuta, rezultatom 27:22, poluvreme 13:13.

Domaćin je bolje otvorio utakmicu i većim delom je kontrolisao rezultat. Beograđani su u 22. minutu imali rekordnih pet golova prednosti 12:7. Tada su se Smederevci uozbiljili i malo po malo počeli da sustižu rivala. U sličnom tempu rukometaši Smedereva nastavili su i u drugom poluvremenu. Domaćin je, kako-tako, odolevao u prvih 10 minuta drugog poluvremenu. Nakon toga, Jevđenović, Marjanović, Antić, Drobnjak i ostali preuzimaju konce igre i rutinskom igrom dolaze do, više nego, zasluženih bodova.

Teško gostovanje, očekivano. Voždovac je uporna ekipa, momci željni dokazivanja većim klubovima u Beogradu. U želji da što pre rešimo utakmicu, grešilo se u prvom poluvremenu pa je nerešen rezultat u tom delu utakmice bio dobar. Posle dogovora u poluvremenu, odigrali smo na višem nivou koji domaćin nije mogao da isprati i rezultat je došao. Nema “letenja” posle ove utakmice već samo jači rad i da se takmičarski “dižemo” utakmicu po utakmicu. U sledećem kolu dočekujemo Kolubaru sa ciljem da dobijemo utakmicu, naravno – očekuje Martić.

Najefikasniji u ekipi Smedereva bio je Srđan Jevđenović sa 7 pogodaka, 5 je postigao Kojić, po četiri Marjanović i Antić, a 3 puta u listu strelaca upisao se Miloš Drobnjak. Smederevci u narednom kolu nma svom terenu igraju sa Kolubarom koja je u ovom kolu poražena od Sivca.  Na ruku Smederevcima ide remi Kikinde u Vrbasu, kao i podela bodova Morave i Uba. Na tabeli sa maksimalnim učinkom vodi Sinđelić, po pet bodova prikupili su Kikinda i Sivac