Fudbaleri proleter Mihajlovca nisu izdržali u Aranđelovcu. Grčevito se bore za opstanak, ali posle poraza u Aranđelovcu od Šumadije minimalnim rezultatom 1:0, trebaće im čudo u prestala četiri kola.

Gol odluke postigao je Petrović u 10. minutu, a gosti svoje prilike za izjednačenje nisu iskoristili u 66. i 75. minutu.

Četiri kola pre kraja Proleter Mihajlovac se nalazi na 14. mestu sa 27 bodova. Šanse još nisu izgubljene, ali već u narednom kolu pred svojim navijačima moraju da pobede Mladi radnik iz Požarevca. Nema sumnje da će ekipa iz Mihajlovca pomno pratiti i dešavanja na utakmici u Loznici gde se istoimeni domaćin sastaje sa Smederevo. Proleter Mihajlovac bi pobedom nad Pođarevljanima i trijumfom Smedereva  preskočio Lozničane na tabeli.